тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гігантський бик Чіллі

Згідно інформації з Книги рекордів Гіннесса, найбільший бик у світі має чорно-біле забарвлення, важить майже 1 300 кілограмів і його ріст становить майже 6 футів (близько 2 метрів), що відповідає величині маленького слона...


Ім'я у такого унікального бичка - Чілі (Chilly). Після того, як господарі бика звернулися в Книгу рекордів, щоб тварину «зважили, поміряли і визнали придатним», найбільший представник сімейства рогатих серед биків, корів та волів, отримав особливу вірчу грамоту і престижний титул «Largest Bolive in the World». Для порівняння, середній зріст бугаїв цієї породи не перевищує 1,5 - 1,7 метрів. Зрозуміло, висота в два метри була зарахована як рекордна.

 


Відноситься наш герой до фризької породи рогатої худоби. Білі фрезіанські бики були виведені з порцелянових биків, які в свою чергу відомі у всьому світі своїми величезними розмірами. Бики цієї породи не схильні до ожиріння, тому все тіло - це одні суцільні м'язи. Про батьків бичка нікому і нічого невідомо, оскільки до притулку для тварин його підкинули, коли той ще був телям.

Мова йде про притулок Ферн в графстві Сомерсет в Англії. Створений він був ще у далекому 1939 році, напередодні Другої світової війни спеціально, щоб місцевим жителям було де залишити своїх тварин, у той час як самі вони будуть воювати. Оскільки з тієї жахливої війни за своїми вихованцями повернулися не всі, то притулок виростив і вигодував тисячі тварин і, відповідно, знайшов їм нових господарів.

 


Наомі Кларк часто розповідає: «Нам до воріт притулку в 1999 році підкинули теля з сестрою-близнюком, йому тоді було близько 6 днів від народження. Сьогодні йому вже виповнилося 9 років, і він все ще росте». Сестрицю рекордсмена назвали Ювілей, і на відміну від свого величезного братика, вона - корова середніх розмірів, тих, що прийняті у всіх представників її виду. Працівники притулку, часто споруджуючи стійла все більшого розміру для гігантського бика, нарікають: «З яких причин Чіллі виріс таким гігантом, ми не знаємо, він навіть їсть не більше, ніж інші бики. Оскільки його голова і ноги ростуть пропорційно тілу, значить, бик абсолютно здоровий. За характером Чіллі дуже ласкавий, доброзичливий і навіть ніжний». Що дивно, але при своїх величезних розмірах Чіллі не виглядає загрозливим або страшним.

Щодня в притулок приїжджають багато туристів, охочих подивитися на рекордсмена і сфотографуватися поруч з ним. Часом, розглядаючи фотографії, його часто, спочатку приймають за корову, але товсті і добре сформувалися ноги все ж видають у ньому представника грізних і сильних рогатих тварин.

 


Мясоперерабатывающий комбинат «Зоринское» предлагает мясо наивысшего качества по доступным ценам. А если вас интересует говядина оптом, то именно тут вам предложат продукт на самых выгодных условиях.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com