тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Книга рекордів Гіннесса назвала найстарішу в світі кішку

Представники Книги рекордів Гіннесса встановили вік найстарішої в світі кішки. Нею виявилася 26-річна чотиринога довгожителька Тіффані Друга з Сан-Дієго. Назвати її красунею можна з натяжкою, оскільки Тіффані Друга вже далеко не молода короткошерста кішка черепахового забарвлення. Але тримається вона чудово зберігає рухливість і ясність розуму...

 

 

Вона здатна без особливих проблем пересуватися по будинку, має відносно добрий зір і слух, хоча в даний момент її турбують проблеми артеріального тиску. Якщо перевести вік тварини на людський то получиться ні мало ні багато, а цілих 125 років. Тіффані Друга обійшлася своєї власниці Шерон Вурхіс в десять доларів. Саме стільки вона купила шестимісячного кошеня в зоомагазині. Тварина народилася 13 березня 1988 року.

Основу раціону Тіффані становить котячий корм. В основному всі свого часу вона проводить в будинку, але іноді вибирається на короткі прогулянки. Власники кішки стверджують, що вона дуже смілива і активна. "Моя кішечка безстрашна, вона спокійно гуляє поруч з собаками, вона навіть дружить з ними", - повідомила пані Вурхіс. При цьому господиня зазначила, що вони з кішкою нерозлучні, Тіффані Друга дуже ласкава і любить, коли їй приділяють увагу.

 


Незважаючи на досить пристойний вік Тіффані, до абсолютного рекорду котячого довголіття їй ще далеко - техаський кіт Крим Пафф, народжений 3 серпня 1967 року, прожив 38 років і 3 дні.

Зазначимо, що попередній рекорд довгожительства належав 24-річної кішки Поппі з англійського міста Борнмут. На світ ця рекордсменка з'явилася в 1990. Поппі проживала в досить великій і дружній сім'ї разом з ще чотирма котами, двома кроликами і хом'яком. Поппі у віці 24 років вже практично повністю осліпла й оглухла, але все ж зберігала бадьорість духу і любила гуляти на свіжому повітрі. Улюбленою їжею домашньої улюблениці були котячі галети і консерви.

 


Качественный и недорогой купить корм для кошек советую в интернет-магазине ПИКНИК. Кстати, данный магазин является крупнейшим в Екатеринбурге онлайн-супермаркетом с самым широким выбором продуктов, регулярно проводимыми выгодными акциями, и доставкой товаров на дом.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com