тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сейшельський горіх коко-де-мер

Сьогодні у нас невеличка розповідь про найбільший у світі горіх, що росте на Сейшельських островах. До речі, про них у часи Середньовіччя існувала неймовірна легенда, що розбурхувала уми ще неосвічених обивателів...

 

 

Досвідчені мореплавці, а також мандрівники розповідали про те, що десь в океанічних глибинах ростуть дивовижні могутні дерева, плоди яких періодично викидає на берег морська хвиля. Казкові плоди небачених дерев насправді називаються сейшельськими горіхами коко-де-мер або «морський кокос». Люди ніколи не бачили морські кокоси які ростуть на суші, як плоди звичайних дерев, тому народилася трохи дика і неправдоподібна легенда про сади морського царя Посейдона.

Найчастіше сейшельські горіхи коко-де-мер виносило на береги Індії, Мальдівських островів, Суматри, острова Ява, а також держав африканського континенту. Примітно те, що сейшельський горіх коко-де-мер завжди користувався особливою популярністю. У середні століття серед торговців був заведений особливий порядок розрахунку за делікатесний продукт. За один сейшельський горіх давали рівно таку кількість золотих монет, скільки потрібно, щоб повністю заповнити шкаралупу. У корінних жителів Сейшельських островів існував більш жорстокий звичай, пов'язаний з горіхами коко-де-мер. Вважалося, що тільки вождь племені і найстаріші могли вживати в їжу так звані «кокоси любові» або сейшельські горіхи. Якщо хтось із одноплемінників знаходив горіх коко-де-мер і приховував знахідку, з винних жорстоко надходили. на перший раз відрубували руки, у разі повторення проступку - карали смертю.

Середня вага такого «горішка» дорівнює 25 кг. Звичано, ви можете Купить Орехоколы найвищої якості, але не думаю, що вдасться так легко впоратись з цим "горішком", хіба що застосувати сокиру, чи кувалду.

 


Сейшельська пальма, яка плодоносить морськими кокосами коко-де-мер відноситься до рідкісних видів рослин, які ботаніки порівнюють з такими ж ексклюзивними рослинами як ліванський кедр, баобам, поширений в Африці і секвойя з Каліфорнії.

Рослина виключно не тільки завдяки великим плодом-горіхам коко-де-мер, які здавна використовуються в їжі жителями Сейшельських островів. Для того, щоб вирости, не кажучи вже про те, щоб почати плодоносити, сейшельської пальми потрібно не одне десятиліття.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com