тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдовший у світі тако

Віртуози-кулінари з різних куточків світу у своїх намірах зробити дещо неперевершене, і тим самим прославитись в останній час не перестають дивувати своїми оригінальними їстівними творіннями. Ось і недавно в рамках фестивалю гастрономії, що проходив в мексиканському місті Гвадалахарі, був встановлений новий світовий рекорд, що стосується безпосередньо традиційного мексиканського блюда під назвою тако...

 

 

Історія тако починається задовго до того, як перші європейці змогли перетнути Атлантичний океан. Зараз, практично немає жодного великого міста на планеті, де б ви не змогли поласувати цим делікатесом, начиненим різноманітними інгредієнтами.

У Гвадалахарі готували класичне De Cochinita, до складу якої, крім кукурудзяного тортильї, входить спеціально маринована свинина, яка потім ще тушкується. Отже, новий рекорд склав неймовірні два з половиною кілометри! Опісля відбулося дармове почастували всіх бажаючих, хоча краще би поставили добротні торговые шатры, і продавали б страву, нехай і за символічну ціну, а виручені кошти передали б у якийсь благочинний фонд, чи на інші корисні справи.

До речі, для встановлення рекорду знадобилося 4 тонни свинини і 36 тисяч коржів.  Звичайно ж дане кулінарне творіння не могло не зацікавити і поважних представників Книги рекордів Гінеса, які без вагань зафіксували дане досягнення.


 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com