тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий делікатес з ікри рідкісної риби-альбіноса і 22-каратного золота.

Ціна, погодьтесь, приголомшує: 300 тисяч доларів за кілограм (це приблизно $5 тисяч за чайну ложечку!). Виробники назвали свій продукт "StrottargaBianco" (тобто "біле золото"). Він буде поставлятися в кілька найкращих ресторанів світу і подаватися до столу тим, кому дійсно гроші дівати нікуди.

 

 

Суперелітну ікру винайшли 51-річний австрійський фермер Уолтер Груель і його 25-річний син Патрік. За словами Патріка, вона виготовляється з білої ікри неймовірно рідкісного осетра-альбіноса. Щоб отримати один кілограм StrottargaBianco, сімейний дует використовує п'ять кілограмів ікри. При цьому годиться тільки ікра осетрів "у віці", тому що вона володіє особливим ароматом і вишуканим смаком.

 


Білуга-альбінос з якої виробляють ікру спочатку мешкала в Каспійському морі, проте зараз в природному середовищі існування вона зустрічається вкрай рідко. Це власно і є одна з причин надзвичайної дороговизни кінцевого продукту. Друга пов'язана з віком білуг: теоретично вони можуть жити більше 100 років, але існує безліч факторів, які вкорочують їх життям.

Патрік також пояснив, чому вважає австрійську ікру найкращою у світі: тут риба живе в нічим не забрудненій воді, потоки якої течуть зі снігових гірських вершин. “Свіжу ікру зневоднюють, після чого вона втрачає 80 відсотків своєї ваги. Потім вона подрібнюється до порошкоподібного стану, змішується з 22-каратним золотом, яке у малих дозах має дуже позитивним впливом на імунну систему", - додав він. "У результаті виходить порошок, з якого можна швидко зробити пасту і намазати на тост".

Патрік визнає, що цей продукт призначений далеко не для всіх, тому що він вимагає наявності "особливо витонченого смаку". Але сподівається, що новинка буде мати великий успіх у супербагатої публіки.

 


Чтобы быть здоровым, и красивым нужно соблюдать соответственный пищевой рацион. Какие правильные продукты питания для похудения, от какой еды следует отказаться и другие ценные советы от опытных специалистов.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com