тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція одягу Flashback: як захистити себе від папараці

Репутація відомих людей нерідко страждає через невдалі знімки, зроблених папараці в найнесподіваніші моменти. Боротися з всюдисущими фотографами тепер можна за допомогою спеціалізованої модної колекції Flashback, яка зіпсує будь-яку фотографію. Цей одяг також допоможе людям, які йдуть на вечірку з великою кількістю алкоголю...

 


Кожен з нас знає, як іноді буває соромно за свої безглузді фотографії, зроблені під час вечірок, коли всі навколо були в стані алкогольного сп'яніння. Хочеться, щоб цих знімків ніколи не було, щоб на них були зображені інші люди. А відомим медіа-персонам в цьому плані ще важче. Папараці полюють за ними не тільки під час масових заходів, але і протягом всього дня - в магазинах, в спортзалі, під час пробіжок, винесення сміття, походу в лікарню і т. д.

Боротися з небажаними фотографіями нам дозволяє модна колекція Flashback. У неї входить чоловічий і жіночий одяг для різних випадків життя - від спортивних костюмів до елегантних вечірніх нарядів. Творці Flashback пропонують також окремі аксесуари - капелюхи, шарфи, хустки і т. д.

В чому родзинка даної колекції? Вся суть в унікальних властивостях матеріалу, з якого вироблено одяг. В разі спроби зробити знімки з використанням спалаху, одяг і аксесуари з колекції Flashback відобразяться на фотографії яскравою білою плямою, на тлі якого практично не видно нічого іншого. Це дозволить людям захистити себе від зайвої, небажаної публічності.

Ідейний натхненник створення модної колекції Flashback, DJ Кріс Холмс, розповідає, що вперше задумався над одягом проти папарацці при перегляді своїх фотографій, зроблених під час концерту з Полом Маккартні. Спочатку він дуже засмутився, побачивши, що на більшості знімків через яскравий одяг його майже не видно, а потім вирішив перетворити цей мінус на плюс, комерційний проект, який дозволить публічним людям боротися з небажаними фотографами.

 

 


Молодым людям строить хорошие отношения – задача не из легких. Мы вам расскажем как поцеловать парня в первый раз, как вести себя на свидании, что позволять, от чего стоит воздержаться.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com