тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок-акваріум з деревами Тревіса Прайса

Американський дизайнер Тревіс Прайс, який є співробітником агентства Hayes Residence, представив незвичайний «зелений» проект, який наочно демонструє, що в XXI столітті для того, щоб побудувати будинок, зовсім не обов'язково викорчовувати дерева, якщо такі є на території потенційної будівельного майданчика...

 

 

Концепти дизайнера, є, безумовно, авторською, а не серійною роботою, пропонують використовувати ці «заважаюючі» рослини для внутрішнього дизайну приміщення і зовнішніх просторів. Досягти зазначеного результату дуже просто, вважає дизайнер, для цього достатньо лише розробити план будинку так, щоб він радше так би мовити облягав рослини. При цьому рослини, які опинилися посеред хати, повинні бути поміщені в два отвори - один в стелі та інший в підлозі будинку. Даний простір екранується склом, що дозволяє створити ефект акваріума. Таким чином, дерево продовжує рости вже посеред житла.На перший погляд може здатися, що такий «показною гуманізм» не практичний і дурний, однак це зовсім не так. Подібний підхід відкриває нові кордони в області дизайну. Всередині будинку стовбури дереві можуть бути поміщені в «акваріуми», на його веранді, вони можуть стати імпровізованими колонами. Все це виглядає досить незвично і приємно.

Не варто забувати і про те, що «пропустивши» дерева через житловий простір, над дахом будинку розкинеться розкішна зелена грива рослини. Таке нестандартне озеленення напевно здасться привабливим для більшості відвідувачів будинку.

Тревіс Прайс представив відразу кілька проектів зазначив, що його твори не є зразком, він лише хотів створити загальну концепцію дизайну. В дійсності щось подібне може створити будь-архітектор. Кілька таких будинків вже з'явилися в США.

 

 

питомник продажа растений

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com