тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ace Downtown LA - готель, ресторан і театр в будівлі колишньої кіностудії

Відкриття готелю в історичній частині міста і в історичній будівлі було одним з найбільш очікуваних подій в житті Лос-Анджелеса. У вежі майже 80 років перебувала американська кіностудія "United Artists", яку заснували в 1919 році головні люди голлівудського кінематографа того часу - Чарлі Чаплін, Мері Пікфорд, Девід Уорк Гріффіт та інші кінозірок першої величини...

 


А что вы знаете про новые рестораны сочи, их оформление, меню, развлечение. Например, если вы посетите заведение с интересным названием "ЧЁ? ХАРЧО!", будьте уверены – все эти три составляющие на самом высшем уровне!


 

Архітектори та дизайнери з американського бюро Commune Design, які взялися за проект нового готелю, трепетно поставилися до зовнішнього вигляду знаменитої вежі, але досить сміливо обійшлися з її внутрішніми приміщеннями, в яких від колишньої розкоші в стилі іспанської готики не залишилося і сліду. Мінімалістичний фасад будинку з поодинокими фрагментами ліпнини вінчає вишукана вежа, ажурні кам'яні шпилі якої теж нагадують про іспанську готику, і це не випадково - архітектор будував храм кіно, в якому поклоняються найважливішого з мистецтв і його зоряним служителям.

Commune Design дбайливо освіжили камінь і залізні елементи фасаду і зняли кілька шарів фарби, повернувши будівлі первинний зовнішній вигляд. Величезні вікна першого поверху прибрали у дерев'яні рами за мотивами робіт австрійського архітектора, графіка і дизайнера Йозефа Хоффмана, а перед головним входом поставили класичну для американських кінотеатрів скляну будку, в якій вечорами продають квитки.

 


 

Натхнення для оформлення внутрішніх інтер'єрів дизайнери знайшли в первісному поєднанні стилістичних протилежностей - в нове життя вежа вирушила з новими інтер'єрами на стику голлівудського гламуру 20-х років 20 століття і мінімалізму двотисячних. Більшу частину приміщень, у тому числі 182 номери, лобі і кафе дизайнери зробили максимально аскетичними, залишивши бетонними несучі балки, колони й стелі, які стали відмінним фоном для авторських предметів меблів і дорогої сантехніки.

Оформляючи номери Ace Hotel Downtown Los Angeles, американські дизайнери орієнтувалися на інтер'єри резиденції одного з піонерів модернізму Рудольфа Шиндлера в Західному Голлівуді, роблячи поправку на сучасний контекст. Стіни обшили спеціальними панелями, які поглинають звуки і зберігають тепло, на стелі повісили паперові світильники японця Ісаму Ногучі, а кімнати обставили ексклюзивної дерев'яними меблями в темно-сірих тонах.

Але найприємніше - дизайнери привели в порядок і модернізували глядацький зал з невеличкою сценою, яка, тим не менш, була розрахована на професійні театральні постановки та кінопокази. Зал залишився єдиним місцем у всьому величезному будинку, де буйним цвітом цвіте той самий голлівудський гламур і невгамовна іспанська готика.

 

 

 

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com