тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«ВКонтакте» оголосила конкурс на кращий новий дизайн соцмережі

Популярна соцмережа «ВКонтакте» нещодавно оголосила конкурс для всіх дизайнерів на створення нового інтерфейсу повної версії сайту. Взяти участь в конкурсі можуть усі бажаючі з будь-якої країни світу - для цього їм необхідно вирішити кілька поставлених організаторами завдань.

 

Адміністрація соціальної мережі хоче збільшити ширину верстки сайту, з розрахунком на комфортну роботу на моніторі з мінімальною шириною 1024px. Крім того, треба збільшити розмір шрифту «ВКонтакте» - виявилося, що значна частина аудиторії робить це вручну. Крім того, дизайнери повинні створити такий стиль, який би спростив взаємодію з соціальною мережею і видалив з інтерфейсу зайві або застарілі елементи.

Учасник конкурсу повинен створити макети оформлення трьох основних розділів сайту: «Профіль користувача», «Новинна стрічка» і «Діалоги». Прийом конкурсних робіт триватиме до 1 серпня 2015 року. При оцінці робіт адміністрація соціальної мережі буде віддавати перевагу проекти з найбільш продуманим інтерфейсом.

Трохи цікавої статистики: за добу у «ВКонтакте» з'являється 1 мільярд нових відміток «мені подобається». Рекордний мільярд на добу вперше був зафіксований 11 травня 2014 року. Представники соціальної мережі відзначають, що найбільша кількість відміток в соціальній мережі отримують публікації відомих людей.

До речі, якщо ви бажаєте скачать музыку вконтакте , рекомендую встановити додаток MusicSig у вашому браузері. Завдяки йому ви зможете безпроблемно завантажити любий відео і аудіо контент, забрати рекламу, продивлятися бітрейти і багато інших корисних речей.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com