тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

8 ознак того, що Ваші відносини руйнуються

Які відносини є травмуючими і потребують зцілення, а часто і в завершенні?

 

 

Відносини, в яких вас безперервно контролюють, засновані на ревнощі, недовіру, страх втратити партнера вас. Якщо партнер постійно перевіряє ваш телефон, пошту, профілі в соцмережах, зламує паролі і т. п., загрожує що-небудь зробити з вами або з собою - це ненормально і руйнує вас.

Відносини, в яких ви постійно контролюєте свого партнера, ревнуєте, не довіряєте, які ви боїтеся втратити. Сюди ж можна віднести вашу можливу нездатність бути на самоті, наодинці з собою. Якщо ви використовуєте відносини, щоб «заткнути» душевну порожнечу - значить, настав час розібратися з собою.

Відносини, в яких тільки ви проявляєте ініціативу: дзвоніть, пишете повідомлення, пропонуєте зустрітися - а партнер тільки прихильно погоджується (або не погоджується, і тоді ви впадаєте в паніку). Така «гра в одні ворота» не є ознакою здорових відносин.

Відносини, в яких вас принижують. Сюди можна віднести образи, «підколки», демонстрацію партнером своєї переваги, вказівки на вашу неспроможність і недоліки, і фізичне насильство. Такі відносини треба терміново припиняти і розбиратися з причинами, чому ви в таких відносинах опинилися.

Відносини, в яких ви принижуєте вашого партнера. Якщо ви не можете втриматися від образ, вказівок на недоліки партнера, від рукоприкладства і т. п. - вам також потрібно зробити паузу і розібратися в собі: чому ви так робите. І якщо партнер настільки огидний, що заслуговує такого звернення - чому ви до сих пір з ним?

Відносини, в яких ви весь час щось доводите, а партнер безперервно висловлює «сумніви». Особливо, якщо мова йде про ваші почуття і готовність бути разом. Якщо партнер в черговий раз сказав щось типу: «Не бреши мені і собі, ти не любиш мене»,- а ви плачете і щось судорожно пояснюєте - швидше за все, вас «розводять» на негативні емоції, щоб підживити ними своє хворе его.

Відносини, в яких ви самі не розумієте, як і для чого опинилися. Якщо партнер є провідним, постійно проявляє ініціативу і не дає вам опам'ятатися, а ви просто робите те, що він хоче - цілком можливо, ви не в контакті зі своїми почуттями і бажаннями. Вам потрібно зробити паузу і розібратися в собі. Відносини, в яких ви постійно щось «випрошуєте»: любов, увагу, турботу, так і просто гарне до себе ставлення. Якщо ви змушені доводити, що гідні всього цього - швидше за все, ви володієте вкрай заниженою самооцінкою, і вам потрібно зайнятися нею.

 


Интернет журнал "Психология нашего времени - 1vc0", созданный для всех, кто интересуется современной психологией.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com