тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Україні стартував набір у «інформаційні війська»

Міністерство інформаційної політики нещодавно з ініціативи силових відомств запустило сайт i-army.org і оголосило набір в нову структуру: таз звані інформаційні війська України...

 

 

Для вступу в ряди інформаційних військ від користувача потрібно зареєструвати в системі свою адресу електронної пошти, на який щодня почнуть надходити ті чи інші завдання. Про подальших діях інформаційної армії поки що невідомо - на даний момент сайт призначений виключно для вербування добровольців. Відомо, що перше, що повинен зробити будь-новобранець - залучити якомога більше інших користувачів до лав інтернет-воїнів.

За попередніми даними, ресурс вже заручився підтримкою деяких відомих блогерів, які будуть поширювати правдиву інформацію про стан справ у зоні АТО і боротися з пропагандою ворога. Точну кількість «інформаційних солдатів», яких планується завербувати, поки що не повідомляється. Не зазначено, як саме буде здійснюватися оплата праці кожного користувача, що бореться з шкідливою для країни пропагандою.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com