тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Крісло Louis XV - імператорська розкіш і неперевершений комфорт

У кожного предмета або речі є своя функція. Функція крісла, мабуть, одна з найприємніших, та й, зрештою, і одна з найпотрібніших серед меблів. В ньому можна затишно посидіти, почитати, подивитися улюблений серіал і зробити багато різних корисних справ. Але навіть цей, здавалося б, звичайний меблевий виріб не уник уваги дизайнерів. Мауріціо Галанте і Таль Ланкман створили неповторний і незвичайний дизайн «мармурового» крісла...

 

 

Коли дивишся на це крісло, здається, що воно зроблено з мармуру і є настільки жорстким і незручним, що навряд чи хтось захоче провести на ньому хоча б один вечір. Для чого такої форми крісло, в якому хочеться зручно вмоститись, подрімати, і взагалі повністю віддатись в обійми релаксу, робити з твердого, наче сталь матеріалу. Ось мраморные плитки ,чи натуральний граніт від компанії "Евростиль" це зовсім інша річ - красиво, стильно, довговічно. Тим більше по такій досить привабливій ціні.

 


Але в дійсності це крісло, назване «Луї XV йде в Спарту», має невеличкий секрет. Справа у тому, що те, що виглядає мармуровим облицюванням насправді таким не є. Основа цього виробу включає в себе такі матеріали, які досить приємні для людини, яка вирішила посидіти на ньому. Вся оббивка крісла зроблена з 100% шовку, на який була нанесена фотографія цього каррарського мармуру. Також планується випустити версії з оббивкою у вигляді мармуру portasanta і grande antico.

Яскраве і незвичайне крісло «Louis XV» буде добре виглядати в сучасних мінімалістичних вітальнях. Але швидше за все небагато хто зважиться на покупку такого екстравагантного предмета, хоча і знайдуться оригінали, які б не проти прикрасити своє помешкання таким цікавим і красивим кріслом.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com