тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Старий елеватор перетворили в еко-дім

А ось чергове оригінальне архітектурне рішення переобладнання нежилих приміщень в житлове. Старий зерновий елеватор 1950-х відреставрували і перетворили на чудовий будинок. Архітектор Крістоф Кайзер (Christoph Kaiser) поєднав відразу дві екологічні теми - створив крихітний будиночок і використовував повторний цикл з будівлею, тим самим перетворивши його в доступний і затишний будинок...

 

Розташоване в центрі міста Фінікс, штат Арізона, це химерне сучасне житло на 340 футів може похвалитися незначним вуглецевим слідом, що суттєво вплинуло на продовження міських пільг. Кайзер придбав демонтоване зерносховище 1955 року онлайн у якогось канзаського фермера, яке було потім перевезено до Арізони на задній частині пікапа. Основні серйозні зміни були зроблені під час процесу повторного складання бункера, такі як додавання замовних дверей і вікон, до речі ось тут dbv.by є чудові двері, а також десятидюймова ізоляція спреєм-піною, вставлених між елеваторними стінами і домашнім інтер'єром.

 


Гофрована сталева оболонка була пофарбована в білий колір, щоб відбивати тепло сонця в пустелі і для того, щоб проілюструвати характер історичної американської сільської архітектури. Замість того, щоб створити стандартний будинок, що має квадратну жилу площу, Кайзер кинув собі виклик, спроектувавши саме вигнутий дизайн-інтер'єр з дерева і чорну сталеву внутрішню частину, яка відповідала круговій формі бункера.

Молодий архітектор підтримував витрати на досить низькому рівні з допомогою суми в $350 на настил з дощок волоського горіха, купленими у Craigslist, оскільки вони виступали в якості основного внутрішнього дерев'яного матеріалу, і на замовлення спроектував майже всю внутрішні меблями, за винятком набору стільців Eames Wire. Гвинтові сходи ведуть у затишну спальню, яка купається в природному світлі від вікна в даху, розташованого у верхній частині бункера.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com