тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мобільний додаток, що дозволяє ідентифікувати товари на полицях

Цей додаток може зробити переворот в роздрібній торгівлі, надаючи користувачам всю інформацію про продукт. IBM тестує мобільний додаток, яке розпізнає товари на полицях магазину і виводить на екран смартфона інформацію про його характеристики (склад, технічні характеристики, країна виробник і т. д.)

 

 

Поки що безіменний додаток розробляється у підрозділі IBM в ізраїльському місті Хайфа. В основі програми лежить технологія розпізнавання зображень, завдяки якій програма сканує товари, і після відображає інформацію про товар або може зробити сортування по яких-небудь параметрами (наприклад, склад або ціна). Скачавши цей додаток, покупці зможуть легко знайти ті продукти, які, наприклад, не містять шкідливих речовин, що з кожним роком стає все більш затребуваним.

Доповнена реальність від IBM може зацікавити не тільки покупців, а й продавців, оскільки тепер можна буде легко знайти товари зі знижкою, товари, що продаються за купонами і т. д. Іншою цікавою особливістю є наявність системи відгуків. Тобто ви не тільки зможете дізнатися більше про товар, який лежить перед вами, але і дізнатися, що про нього думають інші користувачі.

Взагалі зараз достатньо софту для електронної комерції, разработчики мобильных приложений ефективно трудяться в поті чола у цьому сегменті. Ось, наприклад, мобільний додаток Pounce дозволить робити покупки в онлайні без мишки, тільки за допомогою камери смартфона: щоб внести вподобаний товар у свій список покупок, достатньо просто його сфотографувати. Наприклад, споживач побачив потрібну йому річ на рекламному щиті. Замість того, щоб шукати каталог виробника, а в ньому - сам товар, користувачеві буде досить просто запустити Pounce і сфотографувати бажану річ. При цьому програма сама перенаправить покупця відразу до продавця, який замовив це рекламне оголошення.

За словами розробників програми, Pounce дозволяє зручно поєднувати електронну торгівлю з реальним світом. Програма Pounce поширюється безкоштовно, але поки що доступна лише в США. Проте, розробники збираються розширити свою присутність на Канаду і Європу.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com