тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сад Чудес - найбільший у світі квітковий сад

"Сад Чудес" - найбільший квітковий сад у світі, зайняв 42-ю позицію серед 206 найбільш привабливих пам'яток Дубая. Сад Чудес містить більш ніж 45 мільйонів квітучих квітів 45 різних різновидів. Вся ця краса оточена найдовшою квіткової стіною в світі. Це новий проект з розвитку екологічного туризму, розташований близько аравійських Ранчо в Дубаїленд...


Загальна площа цього саду становить 72 квадратних кілометра. Штучний оазис був створений в пустелі з використанням стічних вод і краплинного зрошення. У зимовий сезон сад завжди відкритий для відвідувачів, оскільки це оптимальний період для зростання дерев і рослин в Дубаї. Влітку ж, коли середня температура тримається вище 40 градусів Цельсія, сад чудес закритий. Займається ландшафтним садівництвом компанія під назвою AKAR цілодобово працює над тим, щоб підтримувати весь парк в ідеальному стані.

Чудовий квітковий сад Дубая приваблює як мінімум 1 мільйон відвідувачів в рік, і їх число продовжує зростати. Квітковий парк був відкритий в День святого Валентина в 2013 році. Потім його на кілька місяців закрили, щоб завершити деякі роботи, і остаточно відкрили в жовтні 2014 року. Вся територія відкрита для відвідування з 10:00 до 22:00. Сад також залишається відкритим з 10:00 до опівночі у вихідні дні. Плата за вхід - 20Dhs.

Краса цього місця не піддається ніякому опису. Це сотні красиво оформлених клумб, численних конструкцій у вигляді зірок, сердець, пірамід, голку, автомобілів та інших об'єктів, повністю зроблених з квітучих квітів. Всі ці конструкції час від часу змінюються на нові, щоб відвідувачам було цікаво приходити сюди знову.

 


Головна визначна пам'ятка саду квітів - 'квіткова стіна' - найдовша квіткова стіна в світі, яка завоювала місце в Книзі Рекордів Гіннеса. Туристів тут чекають сотні зручних лавочок, відкрита парковка, молитовні кімнати, туалети, VIP-паркування, зони для шопінгу, кабінет швидкої допомоги, ресторани та інші розваги. Нещодавно тут відкрили Сад Метеликів, що складається з 9 куполів з різними видами метеликів. Незабаром відкриється музей метеликів і навіть цілий парк. Чудовий план будівництва 15-метрових квіткового годинника знаходиться в стадії розробки.

 

 

 


Если вам требуется объективная независимая оценка недвижимости, техники, и другого имущества советую обратиться в Консалтинговый центр «Астрея». Гарантируем наивысшее качество заказов, и четко оговоренные сроки.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com