тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екологічне і зручне дерев'яне взуття з Фінляндії

Дерев'яне взуття нерідко асоціюється з чимось важким, грубим і незручним. Фінський дизайнер вирішила зламати цей стереотип і створила серію легкого, витонченого і комфортного взуття з натурального дерева. Відмінною особливістю колекції став унікальний каблук у формі завитка, що нагадує морську хвилю...

 

 

Дизайнер з Фінляндії Маріта Хууринайнен (Marita Huurinainen) створила колекцію взуття з дерева в поєднанні з шкірою і текстилем. Оригінальний хвилеподібний каблук зумовив назва серії - "Wave". Маріта вирішила довести, що дерев'яне взуття теж може бути легким, елегантним і зручним.

Її взуття з дерева з каблуком, нагадує морський гребінь хвилі, що вже підкорила серця багатьох модниць. Оригінальний дизайн, натуральні матеріали і комфорт - ось три кити колекції "Wave".

 

 

А ось ще цікава інформація по темі взуття. Всі, хто хоча б раз купував обновки в Інтернеті, стикалися з тим, що підібрати взуття за розміром «на око» майже неможливо. Дослідники з Санкт-Петербурзького державного політехнічного університету, розробили так звану «віртуальну примірювальну». Система Fitanny, поки що існує у вигляді проекту, покликана дозволити всім користувачам віртуально приміряти на себе той чи інший товар з Інтернет-магазину.

Для використання віртуальній примірювальній потрібно буде просто сфотографувати ногу - поки що розробники пропонують тільки приміряти взуття - і завантажити зображення на сайт. Далі програма автоматично будує тривимірну модель ноги, на яку і буде «примірятися» зроблена заздалегідь комп'ютерна 3D-модель взуття. Результат виводиться на екран, де некомфортні для стопи місця виділяються червоним кольором, а прогноз зручності конкретної моделі вказується у відсотках.

Передбачається, що за допомогою сервісу користувачі зможуть віртуально «приміряти» будь-які види взуття, оскільки Fitanny може будувати навіть складні зразки, такі як туфлі на підборах, дизайнерські моделі і т. д.

 


Приобрести стильные nike кортесы женские, а также другую качественную обувь предлагает интернет-магазин keds-sneakers.ru. Кстати, именно сейчас в этом виртуальном супермаркете сезон замечательных скидок, спешите делать выгодный шопинг.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com