тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Apple запатентувала 3D-технологію для введення тексту по повітрю

Як відомо, "яблучна корпорація" в останні роки тим і займається, що скуповує різні компанії. Причини, по яким Apple придбала PrimeSense, залишаються невідомими. Але точно відомо, що компанія з Купертіно отримала патент PrimeSense на оригінальну віртуальну 3D-клавіатуру. Що ж являє собою цей гаджет?..

 

 

Це абсолютно новий тип клавіатури, яка, як кажуть, дозволить користувачам друкувати у повітрі. Система буде використовувати 3D пристрої, такі як матрична камера, щоб стежити за рухами рук користувача. Користувач зможе управляти віртуальною клавіатурою, переміщаючи пальці або руки, а система буде визначати, які слова та сполучення клавіш користувач має намір ввести.

 


Компанія Apple обіцяє, що ця унікальна система зможе захоплювати 3D-інформацію шляхом сканування інтерактивної зони, розташованої навпроти дисплея. Тобто користувачі зможуть взаємодіяти з телевізором або Mac, використовуючи руки, без фізичного контакту з клавіатурою, пультом дистанційного керування або сенсорним екраном.

Якщо така концепція звучить для вас знайоме, то це тому, що PrimeSense є тією самою компанією, яка працювала над технологією для першого покоління Microsoft Xbox Kinect. Однак, навіть друге покоління обладнання Kinect не дозволяє такий точний введення за допомогою жестів, описаних в останній патентній заявці Apple, яка спочатку була подана PrimeSense в 2011 році. Винахід Apple дозволяє камері досить точно виявляти руху кінчиків пальців на віртуальній клавіатурі. Щоб визначити, які клавіші користувач має намір натиснути, система від Apple буде використовувати мовну модель, схожу на його додаток Quicktype в iOS 8. Це дозволить користувачам дуже швидко вводити текст. Коли появиться у вільній продажі ця система, якою буде її вартість наразі невідомо.

 


Предложений о разработке веб-ресурсов имеется великое множество. А интернет-провайдер Центронетсайт бесплатно, причем полноценный, с оригинальным дизайном, и отличной функциональностью.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com