тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У В'єтнамі масово встановлюють біометричні банкомати

В'єтнамський об'єднаний експортно-імпортний комерційний банк Eximbank почав встановлювати на території країни біометричні банкомати. Ідентифікація клієнтів таких банкоматів здійснюється за відбитками пальців...


Представники банку пояснюють, що задалися метою перетворити процес зняття грошей в легкий і безпечний. Дійсно, після того як буде вирішене питання где взять в долг, а це зараз, до речі, вигідно робити в Центрі займу "Русские деньги", ви не виробляєте ніяких карточок, і тим більше не стоїте у виснажливих чергах до каси. Просто приклавши палець до сканнеру, клієнт отримує доступ до свого рахунку, що значно спрощує фінансові транзакції.

Користувачі банкоматів Eximbank позбавлені від необхідності запам'ятовувати і вводити PIN-код до своїх карт. Будь-які операції з коштами на поточному рахунку здійснюються за допомогою дотику пальця. Втім, місцеві користувачі вже висловили заклопотаність тим, що нововведення може породити сплеск злочинності - грабіжники будуть відрубувати пальці своїм жертвам, щоб отримати доступ до їх банківського рахунку.

Адміністрація Eximbank зазначає, що сканери відбитків пальців здатні визначити, чи жива рука, після прикладання білої тканини до датчиків, і не дадуть доступ до фінансових операцій, якщо відтятий палець.

Однак, безпеку ідентифікації по відбитку пальця нещодавно була скомпрометована. Дослідницька компанія SRLabs легко обійшла сканер відбитків пальців смартфона Samsung Galaxy S5, використовуючи копію відбитка і тонер. Фахівці SRLabs відзначають, що простота злому є досить серйозною загрозою для користувача даних, адже компанія Samsung вирішила використовувати відбитки пальців для захисту інформації в системі платежів PayPal. Таким чином, викравши телефон і зламавши його сканер, злочинці мають змогу заволодіти всією інформацією з карток, тим самим безпроблемно робити шоппінг, а також пересилати куди завгодно кошти без відома і згоди реального власника. Ситуація ускладнюється і через те, що смартфон не вимагає паролю після перезавантаження - вся безпеку мобільного пристрою, що зберігаються на ньому даних залежить виключно від сканера, який вдалося зламати за кілька хвилин.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com