тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Невдалий експеримент Савелія Крамарова

Є у нашого пересічного співвітчизника цікава особливість: у нас прийнято щиро цікавитися чужим здоров'ям, і про свої хвороби не просто не соромитися розповідати, а немов з задоволенням хвалитися, особливо, якщо вдалося перемогти недугу за допомогою якихось самодіяльних методів. Актор Савелій Крамаров пішов далі: одного разу він вирішив взагалі ніколи не хворіти...

 

Це був чудовий неперевершений комік з великої букви - усмішка з'являється сама собою при згадці його фраз про мертвих з косами вздовж дороги, пам'ятник, який не хотів сідати, ікру заморську баклажанну - і зрештою поза екраном був людиною надзвичайно життєрадісною, і життя це хотів прожити довго і добре. Ще в молодості він почав робити для цього все можливе: не пив, не курив, їв їжу без солі, без гострих підлив, лягав спати строго за заведеним розкладом.

Далі - більше. Зі спогадів його дружини, на якій Крамаров одружився після еміграції в Америку: "протягом багатьох років Савелій суворо, навіть фанатично, дбав про своє здоров'я. Він ретельно, можна сказати, скрупульозно вивчав всі приписи і рекомендації дієтологів і основи східної медицини. В кухонних ящиках і на стінах були розвішані численні рецепти здоров'я. Він робив абсолютно все можливе, щоб дожити до глибокої старості, не хворіючи. І жартував: Це перший експеримент як дожити до 140 років здоровим".

Щоранку - пробіжка на березі океану, часті заняття йогою. У гості - зі своєю, правильної їжею. Періодично - цілюще голодування. Ні солі, ні цукру, ні хліба та інших борошняних виробів, ні молочних продуктів, яєць, не кажучи вже про м'ясо, Савелій категорично не вживав. Він також відмовлявся від вареної їжі. Голову намазував сумішшю часнику і цибулі, щоб краще росло волосся, а тіло запашними цілющими маслами за особливими рецептами.

Однак експеримент довгожительства провалилася на півдорозі: у Крамарова знайшли рак шлунка, після операції на який відмовило серце. Останні дні Савелій Крамаров провів паралізованим, сліпим і глухим. Йому було 60 років.

 


Многие из нас в своей жизни сталкивались с необяснимыми явлениями, которые зачастую имели неблагоприятное влияние на дальнейшую судьбу. Ясновидящая Стелла сумеет снять порчу, предотвратить другие житейские неурядицы, зарядить позитивной энергией, общение с ней принесет вам удачу!


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com