тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Microsoft представила Windows 10

Корпорація Microsoft показала нове покоління операційної системи Windows, що володіє безліччю можливостей для ще більш персональної взаємодії з комп'ютером або мобільним пристроєм. Одночасно з цим, були представлені два нових гаджета, що демонструють роботу з Windows 10 як на широкоекранних пристроях, так і на пристроях без екрану...

 

 

Windows 10 буде поширюватися в якості сервісу, що забезпечує всі комп'ютери та мобільні пристрої найсучаснішими технологіями і підвищеним рівнем безпеки на протязі всього терміну служби пристрою. Можливість безкоштовно перейти на нову операційну систему Windows 10 отримають користувачі Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1, які встановлять оновлення протягом першого року.

«Windows 10 являє собою початок ери ще більш персоналізованих комп'ютерів і мобільних пристроїв в епоху мобільності і хмарних технологій, - заявив Сатья Наделла, головний виконавчий директор Microsoft. - Ми ставимо перед собою мету зробити так, щоб півтора мільярда людей, що вже використовують Windows, просто закохалися в Windows 10, а решта кілька мільярдів - вирішили стати нашими прихильниками». Windows 10 знаменує собою початок ери ще більш персоналізованих технологій, в якій техніка відступає на другий план, а в центрі уваги опиняється людина. Сьогодні вирішальне значення має не мобільність пристроїв, а мобільність користувача, при цьому люди зможуть взаємодіяти з пристроями так само легко і невимушено, як вони спілкуються з іншими людьми - з допомогою голосу, жестів і погляду. Найважливішу роль у забезпеченні надійності технологій і можливості користувача управляти всіма процесами відіграє захист конфіденційної інформації.

Microsoft представила цілий ряд нових можливостей, включаючи:

- Cortana для ПК і планшетів. Голосовий помічник Cortana, представлений в минулому році у складі операційної системи Windows Phone, відтепер буде працювати і на ПК, і на планшетах під управлінням Windows 10**. Cortana - це віртуальний помічник, який запам'ятовує індивідуальні уподобання користувача, з тим щоб давати своєму власникові корисні рекомендації, актуальні нагадування і швидкий доступ до інформації.

 

- Новий браузер "Project Spartan": тепер Інтернет по-справжньому ваш. Частиною Windows 10 стане новий інтернет-браузер Microsoft під робочою назвою "Project Spartan", розроблений з урахуванням вимог функціональної сумісності пристроїв. Браузер, створений для інтуїтивної роботи в Інтернеті, володіє підвищеною надійністю і принципово новими можливостями.

Серед унікальних властивостей браузера можна назвати такі як: можливість робити нотатки і писати коментарі прямо на інтернет-сторінці за допомогою клавіатури або стилуса і легко ділитися ними з друзями, можливість перегляду в режимі читання, більш зручному для роботи в мережі Інтернет, причому як в режимі онлайн, так і в автономному режимі, а також інтеграція браузера з голосовим помічником Cortana для більш швидкого пошуку в Інтернеті. Браузер має принципово новим інтерфейсом, розробленим спеціально під Windows 10.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com