тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дженерік Сиаліса: справжній друг чоловіка!

Шкідливі звички та неправильний спосіб життя, які ведуть зараз більшість чоловіків, призводять до того, що досить рано у них виникають проблеми з потенцією. Крім того подібні проблеми можуть викликати такі захворювання, як діабет, серцево-судинні захворювання, і т. д.

 

 

Подібна проблема, звичайно ж, досить делікатна і, через це, багато чоловіків, які страждають еректильною дисфункцією, не звертаються до лікаря, до останнього сподіваючись на диво. При цьому вартість брендових Віагри або Сиаліса, настільки висока, що застосовувати її можуть далеко не всі. В цілому саме для середнього класу чоловіків було винайдено новий лікарський засіб - Дженерік Сиаліса.

Незважаючи на ціну, а стоит сиалис в декілька разів нижче порівняно з подібними препаратами ефект досить непоганий і вже після першого застосування, напевно, здивує будь-кого. Як же виходить, що оригінал Сиаліса коштує дорожче, ніж Дженерик? Відповідь криється не в тому, що це підробка з більш низьким ефектом, просто на виробництво оригіналу знадобилося величезну кількість часу, коштів і застосування нових технологій. А у випадку з Дженериком всі ці витрати вже були не потрібні, так як Дженерік Сиаліс виготовляється за рецептом оригіналу, а значить і не має відмінностей не тільки в дії, але навіть і в складі препарату різниці немає. Цікавий і той факт, що виробництво цього препарату стало можливим тільки після того, як закінчиться захист патенту на оригінал і більше того в продаж Дженерик допускається тільки після того, як в лабораторіях повністю підтвердять його схожість з оригіналом.

Дія препарату починається практично відразу після його прийняття, а тривалість нерідко досягає 35 годин. Виходить що, випивши препарат вранці, ви більше доби можете бути впевненим у своїх чоловічих силах не боятися перед кожним статевим актом про те, що він закінчиться плачевно для вас. Протипоказання препарату практично відсутні найстрашніше, що спостерігалося в момент його застосування це легкі запаморочення і ледь помітні почервоніння на шкірі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com