тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Канадець втратив $500.000 через шахраїв на сайті знайомств. (Детективне агенство Суми)

Житель Ванкувера, Канада, втратив півмільйона доларів, піддавшись на хитрощі шахраїв з сайту знайомств. І хоча деякі учасники афери були знайдені поліцією, немає ніякої гарантії, що жертва отримає свої гроші назад...

 

Розвод в інтернеті - тема, погодьтесь не нова, але щоб на таку суму! Щоб віднайти сліди і повернути таку суму потрібні дійсно висококласні спеціалісти, ось тут http://detective-sumy.com , до речі, можете познайомитись з відомим детективним агентством, їхні досвідчені специ точно навіть голку в копиці сіні знайдуть! Детективне агенство "Частный детектив", надаєм послуги в Сумах, Конотопі, Ромнах, Лебедині і інших містах області.

Втім, вернімося до нашої злополучної історії Літній канадець Тоні (ім'я вигадане), щоб уникнути незручних ситуацій при знайомстві в громадських місцях, вирішив знайти свою любов в Інтернеті. Дотримуючись нетрадиційних сексуальних поглядів, він, зрештою, зав'язав знайомство з молодим британцем. Спілкування весь цей час здійснювалося за допомогою месенджера Yahoo Messenger.

Їхній віртуальний роман розвивався протягом шести тижнів, після чого партнер Тоні розповів, що йому потрібно поїхати у справах, в Азію. Через деякий час він з гіркотою розповів, що чиновники в Малайзії для вирішення бізнес-питань вимагають величезні хабарі. Наївний канадець набрав кредитів на суму 500.000 доларів і перерахував їх віртуальному коханцеві. Той, у свою чергу, зник відразу після того, як отримав гроші.

Обдурений Тоні найняв приватних детективів у Лондоні, які зуміли встановити, що їх клієнта обдурив не одна людина, а ціла організація, члени якої діють і в інших країнах, включаючи ту ж Малайзії. До справи підключилася поліція, арестовавшая одного з членів угруповання. Однак, повернення всієї суми все ще залишається під питанням.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com