тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Краса по-африканськи

Мода, немов пандемія, охопила світ. Безумовно у кожного народу існують свої індивідуальні поняття краси, проте кожен бажає бути поміченим. Варто також відзначити, що моді вдалося просочитися в такі куточки Землі, куди навіть не встигла проникнути цивілізація. Отже, мова піде про корінні народи Африки, яким не чуже поняття «стилю», правда в своєму унікальному розумінні...

 

 

Масаї. Традиційним одягом масаїв, як чоловіків, так і жінок, є бавовняне простирадло (шука), яке обмотується навколо тіла. Вважається, що чим більше прикрас, тим вище положення в племені і більше краси в самій людині.

 

 

 

Хамер. Відмітним елементом стилю цього народу є зачіски, на створення яких йде не одна година. Для початку хамери заплітають безліч ассиле (косичок), а потім вкривають їх сумішшю з глини, води і охри. По закінченню часу гоща (назва зачіски) твердне.

 

 

 

Мурсі. Мурсі - найбільш войовниче і агресивне плем'я в Африці. Для підтримки відповідного «іміджу» мурсі носять страхітливі головні убори з рогів і шкіри, а також розмальовують тіло фарбою.

 

 

 

Хімба. Для початку всі без винятку покривають своє тіло сумішшю з вохри, попелу і жиру, захищаючись від сонця і надає шкірі незвичайний бронзовий відтінок.

 

 

 

 

 

Сурма. У жінок сурма, як і мурсі, прийнято носити губні і вушні пластинки. Іноді їх розміри просто шокують. У жінок сурма, як і мурсі, прийнято носити губні і вушні пластинки. Іноді їх розміри просто шокують.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com