тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вікна-городи Plant Window

Багато міські жителів нашої країни влітку кожні вихідні їздять за місто, на дачу, де їх чекає невеликий город, на якому ростуть натуральні овочі. Але, виявляється, для того, щоб вирощувати власні огірки і помідори, зовсім не обов'язково мати заміську ділянку. Це можна робити і на вікнах Plant Window, розташованих прямо в міській квартирі...

 

Дизайнери в останні роки цілком використовують так звану діаграму Вороного у своїй творчості. В якості прикладу можна навести яхту Voronoi yacht, перетинчастий будинок Instant bridge, Rome і лампу-гриб Voronoi Lamp. А Jianxing Cai, Chao Chen, Qi Wang і Jiang Wu використовували цю діаграму при створенні конструкції вікон-городів Plant Window. лук опт

Зараз більшість людей в світі буквально нудить від слів «пестициди», «радіація», «ГМО». Нинішніми трендами є «натуральність», «чистота», «екологічність». Але, купуючи продукти в магазині або на ринку, ви ніколи не можете бути повністю впевненими в тому, наскільки вони відповідають останнім критеріям. Тому багато хто прагнуть самі вирощувати фрукти і овочі. Тільки в цьому випадку можна бути впевненими в якості продукції. Ось у цьому нам допоможуть вікна-городи Plant Window.

Ці незвичайні конструкції покликані виконувати відразу кілька функцій. По-перше, у них можна вирощувати рослини. Це можуть бути просто квіти або трава, а можуть і всілякі корисні культури, наприклад, помідори, цибуля, капуста, кріп (згадаймо баночки з пророщеною цибулею на наших підвіконнях!) По-друге, рослини в Plant Window стануть чудовою завісою від сонця в спекотні дні. І навіть світло, що надходить у приміщення через такі вікна, приємного зеленого кольору. А це колір, дивлячись на який, людина заспокоюється. І, по-третє, будівлі, в яких встановлені вікна Plant Window, мають набагато більш приємний зовнішній вигляд, ніж ті, в яких стоять звичайні нині склопакети.

Виходить справжній будинок-сад, і словосполучення «бетонні джунглі» по відношенню до мегаполісів у цьому випадку починає нести не негативний, а позитивний сенс.

 

 


Выбирая надежные и красивые окна смотри рехау, продукция известного немецкого производителя ни при каких обстоятельствах не подведет. А по цене получится даже дешевле, нежели покупать изделия сомнительного происхождения.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com