тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожче розлучення в історіі

У швейцарському місті Женева нещодавно завершився скандальний шлюборозлучний процес, який став однією з головних сенсацій останнього часу. Женевський суд зобов'язав 47-річного російського мільярдера Дмитра Риболовлєва, що володіє французьким футбольним клубом «Монако», виплатити його тепер уже колишній дружині Олені більше чотирьох мільярдів швейцарських франків (приблизно $4,5 млрд), при цьому його загальний стан «Forbes» оцінює в $8,8 млрд...

 

 

Крім запаморочливих відступних Олені Риболовлєвій дісталася нерухомість в швейцарському містечку Гштаад, яка оцінюється в $146 млн, і деяка частина іншого майна, що належить мільярдерові. Суд також підтвердив право Олени на опіку над їх 13-річною дочкою Анною.

Адвокати екс-дружини мільярдера стверджують, що Олена повністю задоволена вердиктом, і називають його торжеством правосуддя: за швейцарськими законами дружина має право на половину статків, збитих чоловіком під час шлюбу. Тим не менш, юристи, що представляють інтереси чоловіка, заявляють, що найближчим часом їх клієнт подасть апеляцію на перегляд судового рішення, тому Олені рано святкувати перемогу - швидше за все, судові засідання триватимуть ще не один місяць.

Дмитро та Олена поєднувалися узами шлюбу в далекому 1987-му році в Пермі, коли були студентами, а всього через п'ять років компанія молодого підприємця активно включилася в процес приватизації «Уралкалія» - найбільшого в Росії підприємства з виробництва калійних добрив. В результаті Риболовлєв на довгі роки став фактично його одноосібним власником, отримавши прізвисько «король добрив».

В даний час женевський суд тимчасово заморозив фінансові активи мільярдера в Швейцарії і за кордоном. Однак фахівці відзначають, що навіть у разі підтвердження права Олени на частину майна колишнього чоловіка з перетворенням цього рішення в життя напевно виникнуть проблеми: велика частина фінансових коштів мільярдера зосереджена в «Банку Кіпру», але між Кіпром і Швейцарією немає договору про правову допомогу.

 


ООО «Пожарная Безопасность» предлагает комплекс услуг по обеспечению пожарной безопасности на разных объектах. На сайте компании вы найдете подробный расчет пожарной категории, а также другие нормативные документы.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com