тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гігантські "ожилі" стільці і комоди: незвичайний дизайн меблів від Умберто Даттола

Ви коли-небудь замислювалися про те, що меблі, які Вас оточують, зберігають пам'ять про хвилини Вашої радості і горя, є свідком тріумфів і розчарувань? Бути може, звичайні столи та стільці і не наділені тонкою душевною організацією, але ось ліжка та комоди від італійського дизайнера Умберто Даттола (Umberto Dattola) насправді здатні на це...

 

Колекцію EVNI Умберто Даттол презентував на Тижні Дизайну в Мілані, для її створення він використав старі меблі, перетворивши антикварні шафи і тумбочки в фантазійні гігантські творіння. «Ожилі» предмети інтер'єру ніби зійшли зі сторінок книги про пригоди Аліси в Країні чудес. Безумовно, дивлячись на «розмовляючі» стільці-гіганти і на розкладене посеред лісу диво-ліжко, складно не піддатися чарівності цих мебельних творів.

 

 

Довгі сюрреалістичні ніжки комодів і тумб роблять їх схожими на величезних павуків, які норовлять відповзти кудись в будь-який момент. Чарівництво якраз і полягає в тому, щоб встигнути насолодитися їх красою і замислитися над тим, що все, що оточує нас, живе своїм неповторним життям, з'єднаним з нашим в єдине ціле.

 


Про меблі, які можна назвати витвором мистецтва, ми неодноразово писали на нашому сайті. Чого тільки вартують дерев'яні шедеври від John Makepeace, ковані дивини від Sally Bridge і паперові експерименти від Tokujin Yoshioka.

А ось ще одна цікавинка. Коли валюта знецінюється, заповітні скарбнички з монетами стають непотрібними. Однак при бажанні для дрібниці можна знайти відмінне застосування - декорувати нею меблі. Саме так вчинив один з користувачів сайту Reddit, зареєстрований під ніком Callofthegame. Він пенсами прикрасив стільницю - вийшло яскраво і оригінально. Всього йому знадобилося 5218 пенсів, робота зайняла близько 40 годин, оскільки художник ретельно сортував монети за кольором від золотисто-блискучого до темно-шоколадного. Так що він не просто заповнив простір монетами, а ще й прикрасив стіл зигзагоподібним орнаментом.

 

Кожна монета приклеєна до кришки столу, готовий арт-об'єкт вийшов важким - більше 100 кг. Всі монети викладені аверсом, однак для того, щоб підбурити перфекціоністів, дизайнер одну з них закріпив реверсом. Так що пошук цієї заповітної монетки може перетворитися в захоплюючу головоломку для кожного, хто захоче розглянути монетне диво ближче.

 


Пропонуємо надійні оригінальні недорогі сходи з дерева, які стануть справжньою окрасою вашої домівки. Ви можете замовити повністю дерев"яні конструкції, на металевій і бетонній основі 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com