тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Легендарний баран Шрек

«Тупий, як баран», «Що витріщився, як баран на нові ворота»? Можна згадати ще кілька подібних приказок, але і так зрозуміло, що людина думає про розумові здібностях барана. А ось кумедна історія, мова про те, що не все так просто. У Новій Зеландії, у власників процвітаючою ферми, жив-був баран. Потім, ставши дуже відомим, він отримав прізвисько Шрек...

 

 

Він був меринос, а мериносів стрижуть раз на рік, власне, це їм самим необхідно. Шрек, напевно, вважав, що така чудова шерсть, яка прикрашала шкуру, потрібна йому самому. І одного разу, в день глобальної стрижки, він втік і переховувався в печерах. Потім тихенько повертався в стадо, отримуючи разом з іншими вівцями безпечний загін і організований випас. Потім баран повторював свою втечу на протязі 6-ти років, і обріс так, що, якщо б він впав, то не зміг би стати під вагою вовни. Руно, яке він любовно ростив на собі, важило 27 кг!

 

 

Коли Шрек, нарешті, був спійманий, він одразу здобув славу. Він був стрижений у прямому ефірі на національному телебаченні Нової Зеландії, і його гігантська шуба була продана з аукціону, на якому збиралися гроші для дитячих медичних благодійних цілей. Шрек зустрівся з тодішнім прем'єр-міністром Нової Зеландії Хелен Кларк, і став героєм дитячих книг і благодійних концертів. Два з половиною роки після першого прямого телеефіру, Шрека підстригли ще раз перед камерами, на цей раз на айсберзі, плаваючого біля берегів Данідін, Нова Зеландія. Потім фермери побудували йому «окрему квартиру», тобто загін, де він розкошував.

Шрек помер в 2011 році у віці шістнадцяти років. Оскільки вівці живуть 6 років, то життя Шрека було дуже довгим. Що ж, він це заслужив.

 

 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com