тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Невидима" кухня в Парижі

Студія i29 interior architects представила цікавий проект невидимою кухні HOME 10, реалізований в приватних апартаментах Парижа, Франція. Архітектори спроектували кухню, яка буквально зникає в просторі, за винятком лаконічного і стильного острова, що самотньо стоїть в центрі кімнати...


Її дизайн зведений до абсолютного мінімуму, основна поверхня виконана дуже тонкою, всього кілька сантиметрів завтовшки, але при цьому в неї вбудовані варильна панель і умивальник. Всі інші кухонні приналежності приховані в системі зберігання за розсувними панелями, що повторюють інші стіни в квартирі з їх декоративною ліпниною.

 

 

 


А якщо ви вирішили замінити стару кухню, або ж вам тільки належить її планування в новій квартирі, у цьому вам допоможуть поради головного дизайнера мережі Home Center Йоели Патрон.

1. Існують три центри активності - холодильник, раковина і плита, які складають так званий робочий трикутник. Згідно з проведеними дослідженнями, при правильному розміщенні меблів і обладнання господиня може заощадити до 50% відстані, яка змушена проходити по кухні в процесі готування, і 27% часу. У правильно сформованому трикутнику цей проміжок між центрами зведений до мінімуму, що дає можливість жінці вільно підійти до всіх потрібних предметів. Раковина - головний центр активності, у якому господиня знаходиться від 40 до 46% всього часу, тому варто почати з вибору місця саме для неї.

2. Холодильник і морозильну камеру краще визначити в кут кімнати, щоб не розривати робочу площу на окремі ділянки. Відкриті дверцята холодильника не повинна перекривати простір. При цьому його не варто поміщати далеко від раковини, а площа для нарізки і обробки продуктів рекомендується розташувати поруч з плитою.

3. Бажано, щоб дизайн кухні гармоніював із загальним виглядом квартири, включаючи колір стін і підлогових покриттів.

4. Якщо ви любите готувати і експериментувати, рекомендуємо відвести окремий куточок для куховарської книги або ноутбука, щоб з легкістю освоювати нові рецепти.

5. Якщо у вас є маленькі діти, використовуйте ящики з доводчиками. Вони повільно закриваються і не травмують пальці дитини.

6. Остання тенденція дизайнерів - якомога менше використовувати деревину та деревні забарвлення, а віддавати переваги мармуровим покриттям, скляних дверцят, і хромованою фурнітурі. Переважаючі кольори - білий, чорний, сірий "метлик" і відтінки червоного.

 


Без надежной канализационной системы не возможно комфортное проживание за городом. Узнайте как выбрать септик для дома, принцип его функционирования, а также преимущества в сравнении с выгребной ямой.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com