тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На сайті знайомств з'явився пошук роботи тільки для красивих людей

Популярний на Заході міжнародний сайт знайомств BeautifulPeople запустив для своїх користувачів пошук роботи. Обов'язкова умова - приваблива зовнішність...

 

 

 


На думку творців сервісу, дане рішення покликане боротися з рекордним рівнем безробіття в Північній Америці, Європі і Великобританії. Підбором роботодавців на сервісі займається особлива команда, яка перевіряє кожну вакансію. Завдяки їх роботі, користувач може бути впевнений, що всі вакансії безпечні і легальні, а його зовнішні дані не будуть використовуватися в незаконних цілей.

У число перших роботодавців увійшли агентство нерухомості Urban Homes Group, розташоване в Лос-Анжелесі, лондонський весільний дизайнер і мати, яка хоче знайти через сервіс симпатичну няню для свого сина.

Уточнимо, що сайт BeautifulPeople.com був створений в 2002 році в Данії. На міжнародний рівень ресурс вийшов в 2009 році. Специфіка сайту передбачає, що при реєстрації користувач повинен завантажити свою фотографію. Наступні 48 годин її будуть оцінювати діючі учасники співтовариства. У разі, якщо фото набере достатню кількість позитивних відгуків, користувачеві дозволять залишитися на сайті. На даний момент на сайті зареєстровано 750 тис. учасників.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com