тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японська компанія Hitachi High Technologies розробила прилад під назвою - "Вимірювач щастя"

Представники японської компанії Hitachi High Technologies заявили, що їх розробники винайшли "Вимірювач щастя", повідомляє газета "Japan Times". Прилад був створений для того, щоб допомогти начальству дізнатися, чи задоволені підлеглі своєю роботою, що в кінцевому результаті безпосередньо впливає на продуктивність і ефективність праці...

 

 

За своїми габаритами пристрій можна порівняти з пачкою сигарет, але тільки трохи тоншою. Він оснащений спеціальними сенсорами, які показують, чим зайнята людина, яка носить даний прилад: сидить, стоїть, друкує або киває головою. Крім цього, прилад реєструє розмови співробітників, після чого оцінює стан групи робітників.

За словами інженерів Hitachi, існує взаємозв'язок між рухами людини і тим, наскільки вона щаслива. Пристрій зможе визначити рівень "щастя на робочому місці" за шкалою від 1 до 100. Як зазначив головний науковий співробітник Hitachi Кадзуо Яно, створюючи пристрій, дослідники хотіли, щоб роботодавці змогли краще розуміти настрій колективу і могли зробити кроки для поліпшення мікроклімату. Це, переконані у Hitachi, дозволить істотно підвищити продуктивність праці.

Пристрій надійде у продаж вже в квітні поточного року. Очікується, що ціна гаджета на японському ринку складе 100 тисяч ієн (близько $840).


Взагалі, щастя людей вже давно не дає спокою вченим, які намагаються розгадати його секрет. Зазначимо, що ці пошуки зовсім не безрезультатні, як можна було б подумати. Так, у минулому році дослідники оголосили, що знайшли головний секрет "щастя". Проведене дослідження дозволило британським вченим вивести формулу, що дозволяє визначити, наскільки людина буде задоволений своїм життям в майбутньому.

Як заявили експерти, секрет щастя людини прямо пов'язаний з його очікуваннями від життя. Якщо очікування занижені, то ви будете приємно здивовані тим, який результат ви отримаєте, коли зробите певну дію. У ході експерименту група вчених досліджувала теорію про очікуванні на 18000 добровольців. Експерти помітили, що протилежну поведінку людини має великий вплив на емоційний стан. Таким чином, занижені очікування можуть ощасливити людей після завершення дії, а високі запити, навпаки, дарують відчуття щастя перед тим, як людина виконав завдання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com