тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чоловічі шкіряні сумки Dominator: брутальний вінтаж, розмальований за допомогою випалювача

Дивні черепа, екзотичні риби, суворі пірати і фантастичний стімпанк. Здавалося б, що спільного може бути між цими абсолютно протилежними темами? Не варто ламати голову над відповіддю, на допомогу вам прийдуть хлопці з команди Dominator. Саме так - сміливо, яскраво і з претензією на брутальність - називається молодий бренд чоловічих сумок і аксесуарів, заснований у Франції в 2014 році, що поставив за мету створювати ексклюзивні речі для чоловіків...

 

Для чоловіків, яким набридла сіра одноманітність аксесуарів і які не бояться виділятися з натовпу за допомогою незвичайних сумок і чохлів для своїх електронних гаджетів.

У чому ж їх секрет? «Їх три: форма, колір і виконання», - поспішають відповісти самі «Домінатор». «Домінатор» - так звуть себе Франк і Віктор, засновники бренду Dominator, яких ми зустрічаємо в невеликій студії-майстерні в 7 районі Парижа. Як батьки готові без зупинки і з захопленням розповідати про своїх дітей, так Віктор і Франк охоче розповідають нам про всі тонкощі своєї роботи.


 

- Ми любимо незвичайні форми, - починає Франк, - наше завдання в тому, щоб зачепити покупця з допомогою нестандартної конструкції. По суті, вся історія Dominator-а почалася зі старовинної сумки, купленої на блошиному ринку Парижа за 5 євро. Це була сумка-месенджер з ременем через плече, у якої ще мільйон назв: «кофр», «планшет», «портфель», не важливо. Сумка була зі старої сухої шкіри і швидко прийшла в непридатність, але ми відтворили її заново, з деякими поліпшеннями і якісною фурнітурою. Результат перевершив сам себе: люди на вулиці підходили і запитували, де можна придбати таку круту сумку. І так прийшла в голову ідея продавати сумки, на які звертають увагу. За сумками пішли чохли для електронних гаджетів: ноутбуків і айпадів. У деяких з них ми використовуємо нашу фірмову «задум»: шкіряну шнурівку, добавляющую аксесуару відчуття чоловічої брутальності. Наші сумки ми збираємо самі, вручну, і тільки з натуральної шкіри. Взагалі, шкіра - дивовижний природний матеріал. Її можна фарбувати, надавати їй будь-яку форму, вона дихає, приємно скрипить і навіть пахне!

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com