тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

109-річний дідусь в'яже пінгвінам теплі одежинки

Ці милі пінгвіни в светрах зовсім не є «обличчям» якоїсь рекламної акції. В'язані вироби дійсно зроблені для того, щоб захистити маленьких водоплавних тваринок від перепадів температур і шкідливого впливу на них негативних умов навколишнього середовища. А чудовій людині, яка робить такі одежинки для пінгвінів, виповнилося вже 109 років...

 

У 2013 році Фонд по захисту пінгвінів (Victoria's Phillip Island Penguin Foundation) в Австралії звернувся до жителів узбережжя Нового Південного Уельсу з проханням зв'язати для «маленьких» пінгвінів Alfie светри. Внаслідок розливів нафти, яка забруднює зовнішній покрив цих морських птахів, вони сильно мерзнуть і гинуть. У березні минулого року в будинок престарілих, який знаходиться на узбережжі, прибув чоловік вельми похилого віку. Під час обговорення з працівниками закладу свого дозвілля, Альфред Дейт (Alfred Date) розповів їм, що він вміє в'язати. Тут медсестри і порадили старому допомогти Фонду по захисту пінгвінів, роблячи для маленьких водоплавних теплі светри.

 


На сьогоднішній день Альфреду Дейту 109 років, але він щодня в'яже одежинки для пінгвінів. Як би смішно не звучала ця історія, таким чином, не без допомоги небайдужих людей вдалося врятувати життя 32 000 пінгвінів. Дійсно, дивлячись на цих чудових водоплавних, неможливо не посміхнутися, і хочеться подякувати старенькому за його добру справу.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com