тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Програміст створив бота, який допомагає спілкуватися на сайтах знайомств

Канадський програміст розробив програму-бота, яка допомагає своєму користувачеві знайомитися на відповідних сайтах. Розробник бота Tinderbox - Джастін Лонг (Justin Long) - випробовує своє дітище на популярному сайті знайомств Tinder...

 

 

В дальнішому пограміст планує запустити її на best adult dating site і інших сервісах знайомств. Програма автоматично ставить позначку «Like» користувачам заданого типажу і починає з ними переписку. На створення алгоритму для бота у програміста пішло 3 тижні. Цікаво, що для використання отриманого робота користувачеві не потрібно заводити нову обліковий запис на сайті, досить увійти в існуючий.

Програма Tinderbox запускає механізм автоматичного пошуку партнера - при цьому вона використовує систему розпізнавання осіб Eigenface і відсіває кандидатів у відповідності з їх зовнішністю. Спочатку бот збирає знімки користувачів, які подобаються і не подобаються його господареві, знаходить на них особи, вирізає і становить 2 усереднених портрета, з якими в подальшому і відбувається звірення. Крім того, Tinderbox автоматично починає бесіду в разі збігу його смаків господаря та інших учасників ресурсу.

Ця программа економить час користувача, виключаючи нетовариських кандидатів - перш ніж послати власнику оповіщення про вдалу знахідку, він перекидається кількома повідомленнями з потенційним партнером, аналізуючи емоційне забарвлення його відповідей. Програміст виклав Tinderbox у вільний доступ і запропонував іншим користувачам Мережі модифікувати його за своїм смаком. Джастін Лонг офіційно оголосив, що не збирається заробляти на своєму винаході.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com