тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Лазерна ліпосакція: суть, і переваги методики

Існує безліч дієвих методик щоби схуднути: це і дієти, і індивідуальні системи харчування, і заняття в тренажерному залі, і біг, і багато іншого. Достатньо лише рішучого настрою і іноді допомоги лікаря — дієтолога.

 

 

І ось жадана цифра на циферблаті ваги досягнута, а тіло все одно далеке від ідеалу. Часто залишаються жирові відкладення в деяких місцях, які не вдається прибрати ні фітнесом, ні йогою, ні заняттями на тренажерах.

Тоді на допомогу приходять хірурги, які проводять ліпосакцію проблемних зон, «відкачуючи» жир через невеликі проколи. В даний час набирає популярність лазерная липосакция, що має перед класичної ряд переваг.

Як проводиться лазерна ліпосакція і в чому полягає суть методики?

Мембрани клітин тканин людського організму містять хромофоры – речовини, що поглинають світлову енергію певного діапазону. При лазерній ліпосакції світловий пучок направляється на жирові клітини за допомогою спеціальної трубки (канюлі), введеної в жирову тканину через невеликі проколи на шкірі. Потрапляючи на мембрану жирової клітини, світлова енергія перетворюється в теплову, за рахунок чого відбувається руйнування мембрани і загибель клітини. Зруйнований таким чином жировий шар виводиться через невеликі отвори в канюлі за допомогою вакууму.

Канюля, що використовується при лазерної ліпосакції, в діаметрі не перевищує 1 мм. Завдяки цьому на шкірі залишаються зовсім непомітні проколи. При проведенні процедури використовується місцева анестезія та седація (введення пацієнта в медикаментозний сон).

 

Переваги лазерної ліпосакції перед класичною

1.Цей метод ліпосакції хороший тим, що на відміну від класичної він дозволяє домогтися скорочення шкіри в оброблюваній зоні. Тобто йде жир, а шкіра замість того щоб відвиснути, набуває пружності. Щоб домогтися такого результату, доктор зсередини направляє лазерний промінь на шкіру.

2.Після лазерної ліпосакції вдається уникнути нерівностей шкіри в обробленій зоні, так як лазерний імпульс впливає на жирову клітковину не тільки в зоні контакту, але і приблизно на 1 см навколо. Це дозволяє обробити всю зону більш ретельно.

Звичайно, багато залежить і від професіоналізму лікарів, наприклад якщо проводиться лазерная липосакция спб пластичним хцрургом Криловим Михайлом Сергійовичем, то ви можете бути абсолютно впевненими у успішності даної процедури.

3.Під час операції робляться настільки незначні проколи на шкірі, що вони стають невидимі практично відразу після процедури. Після класичної ліпосакції сліди від проколів значно більш помітні.

 

Як протікає реабілітаційний період?

Пацієнт може собі дозволити піти з клініки вже через кілька годин після даної процедури. Коли перестане діяти знеболювальне, в зоні ліпосакції з'являться больові відчуття, як від великого синця. Якщо є необхідність, то лікар призначає фізіотерапевтичні процедури, знеболюючі або протизапальні препарати.

Перший час в обробленій зоні спостерігається набряк, тому перший результат стає видно не відразу. Остаточний вигляд оброблена зона набуває приблизно через півроку, так як весь цей час жирові клітини продовжують руйнуватися.

 

контакт - nioplanband@gmail.com