тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Києві запрацювала онлайн-карта відновлення комунальних послуг

 

Київська міська державна адміністрація запустила онлайн-сервіс для мешканців столиці. «Карта відновлення комунальних послуг» призначена для контролю з боку киян за проведенням аварійних і планових ремонтних робіт в місті...


Карта є зручним інтерактивним сервісом, що дозволяє в режимі реального часу відслідковувати стан відновлення комунальних послуг, тимчасово припинених внаслідок аварійних пошкоджень або планових робіт. Завдяки інформації, представленій на карті, жителі української столиці можуть дізнатися про наявність аварійної ситуації в своєму будинку, відповідального виконавця робіт і орієнтовні терміни усунення проблем. Карта оновлюється в режимі реального часу, так що виведена на ній інформація завжди максимально актуальна.

Вказується статус робіт по відновленню електропостачання, опалення, холодного і гарячого водопостачання, робіт на каналізаційних мережах. У перспективі в цей перелік додадуть розділи за дорожнім і ліфтовим робіт, а також газопостачання. До речі, це не єдиний подібного роду інтерактивний сервіс, наприклад за допомогою пошукової системи maplos.com можна оперативно знайти потрібну адресу, скористатися певними послугами, тощо.

Раніше в Мережі з'явився онлайн-калькулятор, який допоможе жителям Києва розрахувати розмір оплати за послуги ЖКГ. Щоб отримати розрахунок, користувач повинен встановити норми споживання, внести дані про фактичний обсяг споживання, вказати пільги, у разі наявності, вибрати тарифи і натиснути кнопку «Розрахунок».

 

контакт - nioplanband@gmail.com